Sąmoningas išėjimas iš kūno į astralinę projekciją + 2011, 2012, 2013 m. stovyklų įrašai! View full size
Sąmoningas išėjimas iš kūno į astralinę projekciją + 2011, 2012, 2013 m. stovyklų įrašai!

Norėdami įsigyti prekę, turite užsiregistruoti (arba prisijungti) ir paspausti "Pirkti dabar" mygtuką

75,00€

Patirtis, kuri Transformuos Tavo gyvenimą iš pagrindų…!

Ar nori patirti ką reiškia sąmoningai atsiskirti nuo fizinio kūno ir išeiti į astralinę projekciją?

Pagaliau praktiškai gali patirti, kad nesi vien tik šis fizinis kūnas – atrasti save iš naujo, ir visiškai perkeisti savo požiūrį į save ir aplinkinį pasaulį! Ir tikėjimas pagaliau tampa žinojimu.

Jei įdomu sužinoti kaip sąmoningai atsiskirti nuo kūno į astralinę projekciją, siūlau perskaityti šį laišką ir peržiūrėti duotus video. Dauguma nugyvena savo gyvenimą net nesužinoję kas jame iš tikrųjų buvo įmanoma. Astralinė projekcija yra viena iš tų neįtikėtinų ir būtinųjų patirčių kiekvienam žmogui!

Pirmiausia, ką duoda astralinė projekcija?

Kol esi astralinėje projekcijoje, gali net skraidyti be jokių ribų! Gali keliauti kur tik sugalvoji… į kosmosą stebėti kitų planetų ar žvaigždžių… arba jei nori – nukeliauti į bet kokį šios žemės kampelį ir ten aplankyti savo draugus, gimines, ar tik šiaip, apsižvalgyti. Gali patirti tai, ką patiria paukščiai, skirsdami virš žemės. Gali sklandyti virš vandenyno kaip erelis, ar plaukti po vandeniu kaip žuvis. Astralinėje projekcijoje tam nėra jokių problemų! Nuotykiai, kuriuos patiri išėjus iš kūno yra nesulyginami nė su viena patirtimi gyvenime.

Mes galime sutikti nušvitusius ar kitas pažengusias dvasines būtybes, kurios gali mums patarti mūsų dvasingumo kelyje. Mes net galime mokytis TIKROSE ezoterinėse šventyklose ir mokyklose, kad sužinoti daug paslaptingų dalykų apie  gyvenimą ir mirtį.

Tu net gali pažiūrėti į Akašinius įrašus, kuriuose yra saugoma viskas, kas nutiko kiekvienai gyvenusiai sielai.

Yra daugybė paslėptų žinių, kurias gali gauti astralinėje projekcijoje.  Žinių, kurių niekada negausi kasdieniniame gyvenime iš žemėje gyvenančių žmonių ar knygų. Žinios, kurias gausi astralinėje projekcijoje, labai pagerins tavo gyvenimo kokybę čia, žemėje. Tai taip pat duoda tikrąjį suvokimą apie egzistencinius klausimus – kas aš esu? Ką aš čia, šioje žemėje, veikiu? Kokia mano gyvenimo misija? Visa tai gali būti atsakyta astralinėje projekcijoje.

Tiesiog, keletas dalykų, kurių gali pasiekti astralinės projekcijos pagalba:

 • Įgausi patirties, kai tavęs visiškai nevaržo šio pasaulio ribos, tokios kaip gravitacija, laikas, erdvė… astraliniame lygmenyje gali skristi kaip paukštis ir aplankyti kosmosą; atsidurti bet kuriame visatos kampelyje, eiti per kietas medžiagas, tokias kaip sienos ar lubos ir kiti neįsivaizduojami dalykai;
 • Lengvai susitikti su mylimaisiais, draugais ar tėvais, kurie jau yra mirę;
 • Aplankyti Akašinius įrašus ir pažiūrėti į praeitį ir galimą ateitį;
 • Išplėsti savo dvasinius gebėjimus;
 • Pagerinti visas savo gyvenimo sritis – finansus, santykius, sveikatą…
 • Gydyti save fiziškai ir psichiškai;
 • Labai išplėsti tavo sąmoningumo lygį;
 • Tai visiškai perkeičia tavo pasaulėžiūrą. Tai, kad „Esu ne kūnas“ būna jau nebe pasakos, ar gražios eilutės, bet realus suvokimas ir žinojimas!
 • Įveikti mirties baimę. Suvoki, kad iš tikrųjų esi nemirtingas. Nebelieka jokios baimės ar nerimo, nes ŽINAI, kad išsijungus šiam fiziniam kūnui – su tavimi nieko nenutinka. Mirties baimės nebelieka!
 • Įgauni naują suvokimą apie šį pasaulį ir jame gyvenančius žmones. Pradedi visiškai kitaip žiūrėti į save supančią aplinką.
 • Įgauni nepaprastos patirties, apie kurią didžioji masė nė nenutuokia egzistuojant.
 • Labai pakelsi savo sąmonės savimonę ir stipriai tobulėsi dvasiškai. Net susitiksi su savo mokytojais, kurie prižiūri ir globoja tave šiame pasaulyje.

 

Jei turi ryžto ir nori patirti ką reiškia sąmoningas atsiskyrimas nuo fizinio kūno, jei jauti, kad astralinė projekcija yra tas kelias, kuriuo turi eiti – privalai peržiūrėti šiuos video įrašus! Tai visiškai pakeis tavo gyvenimą.

Praktiškai viską pasakoju tik iš savo asmeninės patirties. Ką aš darau ir kaip, kad beveik kiekvieną naktį išeičiau į astralinę projekciją susitikti su ten gyvenančiomis būtybėmis, patirti galybę nuotykių ir įgauti patirties, ar labai vertingų žinių.

O gal tai tik proto žaidimai?

Išėjimas iš kūno yra tai, kuo privalai įsitikinti tik savo asmenine patirtimi, kad visiškai tuo patikėti. Aš negaliu perduoti tau savo patirties. Galiu tik pasakyti, kad kai patirsi ką reiškia pamatyti savo kūną gulintį lovoje iš šalies, tada tau tikrai nebekils minčių, kad tai netikra.  Tuo momentu esi sąmoningas, jauti ir suvoki taip pat, kaip ir dienos metu.

Ar astralinė projekcija saugi?

Prisimink, kad mes patiriame astralinę projekciją kiekvieną naktį, kai mes miegame! Dauguma tokių kelionių yra nesąmoningos, nes mes nesame mokyti kaip jas prisiminti. Astralinė projekciją yra natūralus mūsų procesas ir kiekvienas gali tai patirti sąmoningai. Bet žinoma, yra tam tikri dalykai, kuriuos geriau žinoti prieš viską pradedant daryti.

Ką čia rasi ir ko ne?

Aš nurodau kelią iki šios nepamirštamos patirties, bet juo turėsi eiti tu pats! Pasakau ko gali tikėtis, ko saugotis, kaip elgtis atitinkamose situacijose ir svarbiausia, kaip ten patekti. Jei manai, kad užteks tik peržiūrėti įrašus ir nieko nedaryti – siūlyčiau pamiršti šią iliuziją. Pirmiausia, turi išmokti valdyti savo mintis ir dėmesį, nes paklaikusiam pasauliečiui, kurio mintys yra kur tik nori, tik ne jame – išeiti iš kūno  labai labai sudėtinga.

Kaip žinoti, ar šie įrašai tau?

Pirmiausia, peržiūrėk duotus video įrašus iš seminaro. Jei vien iš to suprasi, tai tau ar ne… Taip pat, jei jau eini dvasingumo keliu, tai ši patirtis tau yra būtina, nes tai labai kelia sąmonės savimonės lygį ir tai, ką perskaitei knygose (gyvenimas po mirties, mirties baimė, nesi tik šis fizinis kūnas…) tampa ne šiaip išgirstos pasakos, kuriomis anksčiau galėjai tik tikėti, bet tavo tikrovė, patikrinta asmenine patirtimi! Ir dar, ką gauni iš ten esančių mokytojų – niekada tiek nepasiimsi šiame pasaulyje.

Esminiai klausimai, į kuriuos rasi atsakymus

 • Atsiskyrimas nuo kūno. Mano patirtis ir svarbiausią, ką turi žinoti, norint, kad atsiskirtų šis kūnas. Mano naudojami išėjimo iš kūno metodai.
 • Energetinis konfliktas. Dauguma ateina iki šio taško ir labai išsigąsta. Atrodo kad tuoj numirsi. Iš patirties papasakosiu kaip ir kodėl visa tai vyksta  lipant iš kūno.
 • Vidinio triukšmo - minčių srauto užgesinimas. Taip pat apie dėmesio valdymą ir iškėlimą už kūno ribų.
 • Pavojai. Apsisaugojimas. Apsėdimas. (Kelios patirtys). Tai, ką PRIVALAI žinoti prieš sąmoningai atsiskiriant nuo kūno.
 • Kaip save prisižadinti, kai esi astrale?
 • Aiškiaregystė. Kodėl galimas ateities matymas?
 • Ligų gydymas kvėpavimo pagalba?
 • Kaip tiesiogiai gali valdyti savo kūno veiklą? (žeminti, aukštinti temperatūrą, gerinti, stabdyti organų veiklą ir pan). Tai, ką padaro stiprūs jogai.
 • Jau išėjus į astralą: Patarimai, iš asmeninės patirties, ką daryti atsiskyrus nuo fizinio kūno, į astralinę projekciją. Koks ten gyvenimas, kokios būtybės yra astrale? (Viskas iš patirties); Kur, realiai, yra astralas?
 • Slenksčio sargai. Ko gali laukti ir tikėtis.
 • Apsivalymas po astralo. Būtinasis procesas, kurį turi žinoti;
 • Bendrai, apie tavo kūnus. Kodėl pas mus yra kūnai, 7 čakros? Kaip vyksta komunikacija tarp šio fizinio kūno ir tavo sielos? Kas vyksta kūnams po mirties?
 • Ryšių nutraukimas dvasiniu aspektu ir su parazituojančiais žmonėmis. Tai išlaisvina daug energijos, kuri grįžta pas tave.
 • Apie tavo aurą. Išėjimas už savo auros ribų. Kaip tai padaryti? -viskas iš patirties
 • Sapnai. Ar galima numirti sapnuojant? Kas kelia sąmoningumą sapnuose? Kodėl neprisimeni sapnų?
 • Kelias į nušvitimą.

 

Peržiūrėk šį video įrašą iš seminaro, kad suprastum apie ką kalbama... http://www.youtube.com/watch?v=QnFG0nfzWm4 

 

Ir dar vienas labai svarbus įrašas:

Kaip analizuoti savo sapnus? Žiūrėk čia: http://www.youtube.com/watch?v=6Vu5u8Y7G2E

http://www.gintaropokalbiai.lt/wp-admin/post-new.php?post_type=page

Peržiūrėjus šį video sužinosi geležinę logiką ir mechaniką kaip analizuoti savo sapnus. Neįsivaizduoju, kad gali būti kitaip!

Išėjus iš kūno į astralinę projekciją, iš naujo atrasi save ir suvoksi, kad tu nesi tik ši fizinė būtybė… tikėjimas taps žinojimu… to pasekoje augsi ir tobulėsi dvasiškai ir įgysi sąmoningumo apie Tikrąjį Save… nes sutiksi nušvitusių ir pažengusių dvasinių būtybių, kurios tau padės tavo kelyje…bei patirsi nepatirtų nepatirtų nuotykių, tokių kaip skridimas su paukščiais, ar keliavimas į kosmosą… ėjimas per sienas ir kaimynų ar draugų aplankymas jiems to nežinant… stebėti praeitį ar galimą ateitį, bei savo buvusius gyvenimus….

TAIP PAT GAUSI NEĮTIKĮTINAI VERTINGUS ĮRAŠUS IŠ 2011, 2012, BEI 2013 M. ASTRALINIŲ PROJEKCIJŲ STOVYKLŲ! 

 

GARANTIJA

Esu įsitikinęs, kad šios žinios tau tikrai duos daug naudos, todėl prisiimu VISĄ RIZIKĄ SAU. Jei tai, ką išgirsi, sužinosi ir suvoksi tau nepatiks ir 120% nepatenkins tavo lūkesčių – grąžinsiu visus sumokėtus pinigus ir ĮRAŠUS GALĖSI PASILIKTI SAU! Tegu tai dovana už sugaištą laiką. Todėl jei kas nors nepatiks – tiesiog parašyk laišką, kad nori susigrąžinti savo pinigus ir viskas.

Todėl vėl pasikartosiu… nuoširdžiai siūlau nepirkti šių įrašų, nebent tikrai nori pakeisti savo pasaulėžiūrą! Čia būsenų nebus! Čia bus duodamos  ŽINIOS!

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Sąmoningas išėjimas iš kūno į astralinę projekciją + 2011, 2012, 2013 m. stovyklų įrašai!

Sąmoningas išėjimas iš kūno į astralinę projekciją + 2011, 2012, 2013 m. stovyklų įrašai!

Patirtis, kuri Transformuos Tavo gyvenimą iš pagrindų…! Ar nori patirti ką reiškia sąmoningai atsiskirti nuo fizinio kūno ir išeiti į astralinę projekciją?

Parašyti savo atsiliepimą