"PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai" View full size
"PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai"

Norėdami įsigyti prekę, turite užsiregistruoti (arba prisijungti) ir paspausti "Pirkti dabar" mygtuką

37,00€

PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai, kurie padeda matyti TIESĄ ir išmoko pačiam atskirti TIKRUS dvasinius mokytojus nuo šarlatanų!

Atnauja seminaro dalis - DOVANA!

Pamokos, skirtos išmokti mąstyti taip, kaip mąsto Gintaras!

GINTARAS: Mes visi siekiame MEILĖS. Psichopatai, ir kai kurie mokytojai sako „reikia eiti per širdį, o tu eini per protą!“, tarytum protas ne Dievo o Velnio išradimas ir ne tos pačios ”širdies’ ‘pratęsimas. Tarytum pats protas yra kažkokia pabaisa. Kvailiui taip!
Protas, intelektas – tai didžiulė ir galinga mašina, kuri nesuvaldyta tampa begalės avarijų priežastimi. Suvaldytas protas yra nuostabiausias įrankis Visatoje tiems, kas norinti pasiekti savo tikslą – t.y. Meilės ir Laimės PRASMĘ.
Kad būti laimingu, ar reikalingas protingumas – išmintis? Atrodo tai niekam nekelia abejonių…
Taigi, padarom protą tvarkingai veikiantį, pažinų ir mūsų kelias į tikslą bus sutrumpintas maksimaliai! Savo pažinime turiu aiškų žinojimą, kad teisingai dirbantis protas yra visagalis ”Širdies” valios vykdytojas.
Žinoma, pasiekus pagrindinį tikslą, protas būna nebereikalingas. Kaip atvažiavus į namus, nebereikalingas vežimas. Tada padedame jį į stalčių ir Būname Meilės, Džiaugsmo pilnatvėje… NIRVANOJE… iki sekančios kelionės…
Žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, jau turėtų būti susitvarkę su tuo, kas vadinama sveiku protu. Bet kuo toliau, tuo labiau pasimato, kad tai masinė problema!
Tendencija tokia, kad geri dalykai yra sumaišomi su melu, demagogija ar netyčiniais kliedėjimais… ir kai žmogus nesugeba to atsijoti, būna dezinformuotas, tai vienareikšmiškai veda į avariją, kančią ir neteisingus pasirinkimus.
Kai tuo tarpu tereikia atitinkamos sekos bazinių Visatos antropologinių, psichofizinių Postulatų, orientyrų ir pasiklysti bus tiesiog neįmanoma.
Kitu atveju klystama tiek strateginiuose, tiek taktiniuose gyvenimo pasirinkimuose.Pavyzdžiui, išsikėlus tikslą jį pasiekti būna labai komplikuota ir sudėtinga. Blogiausia tai, kad tada net pačius tikslus žmogus išsirenka neteisingai! Tikslą pasiekus, laukia nusivylimas…manau, kad turėjai tokią patirtį ir supranti apie ką eina kalba.
Visa tai gimsta iš proto nepažinumo! Nesugebėjimo atskirti kur tiesa, o kur melas. O tikrovėje tai tik nemokėjimas naudotis šita Kosminio pajėgumo mašina.
Manau jau girdėjai, kad žmogų TIESĄ išlaisvina! Bet klausimas, kaip ją atskirti?
Yra daugybė dvasinių kalbėtojų, kurie, iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kalba tiesą. O kas nutinka truputi atidžiau paklausius, paanalizavus jų kalbas? Labai greit paaiškėja, kad tai dažnai didesnis ar mažesnis nusikalbėjimas, subtiliai klaidinantis sielas…! O klaida tuo pavojingesnė, kuo sunkiau ji pastebima.
Kuo toliau, tuo darosi sunkiau atpažinti Tikrus mokytojus, nuo šarlatanų, nešančių improvizuotus, kompiliuotus ”evengel-mixsus”. Gražios kalbos, duodančios geras būsenas žmones užliūliuoja ir išjungia kritišką mąstymą. Masiškai gaminami dvasinių svaigalų narkomanai.
Atrodo pradžioje viskas gerai, ‚suvalgai‘ duodamą informaciją, gauni gerų būsenų ir jautiesi gerai… bet ar ilgam? Gera būsena greit baigiasi ir reikia kitos „gerų būsenų dozės“. Gintaras šiuolaikinius dvasinius renginius prilygino ėjimui į koncertą. Tikslas yra ne kažką sužinoti, o tik gauti gerų būsenų…
O ką tai duoda ilguoju laikotarpiu? Skausmą, nepasitenkinimą gyvenimu ir neviltį, nes savo giluminio proto neapgausi! Jis žino, kad dauguma kalbų yra tikri kliedesiai, vedančių į duobę.
Kaip jau kalbėta, nepažinus protas yra užprogramuotas nelaimei, nesėkmėms ir avarijoms gyvenime!
Tam, kad to išvengti, skirtas seminaras, apie PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principus, kurie padeda matyti TIESĄ ir atskirti TIKRUS dvasinius mokytojus nuo šarlatanų...
Pagrindinis seminaro tikslas – į mūsų protą įsivesti TVARKĄ!

Štai kokiomis temomis Gintaras kalbėjo seminaro metu:
1. Griežtoji Gintaro logika, kurios pagalba neklysdami analizuojame bet kurio mokytojo teiginius. Tam, kad tau nebekiltų klausimas „ar jis tikras…?“. Kaip sužinoti, teisingas teiginys, ar ne? Pagrindinės logikos klaidos!
2. Kada įsijungia personų žaidimai ir žmogų pradeda visiškai NEBEDOMINTI Tiesa? Save suklaidina ir gyvenime pradeda daryti krūvą skausmingų klaidų…
3. Esminiai pažinumo principai, kad tavo protas veiktų TEISINGAI ir ŠALTAI (nešaldant širdies!). Tau nebus nieko nepažinau… tik tada atversi savo komunikacijas visatinei informacijai! (žinutė tiems, kas sako jog reikia gyventi širdimi, jausmais, o ne protu…)
4. Pagrindinės proto veikimo klaidos…
5. Kaip veikia mūsų protas? Atraminiai, baziniai žinojimai apie šį nuostabų įrankį….
6. Ko reikia, kad įvyktų TIKRASIS PRABUDIMAS?
7. Kuo skiriasi vyro ir moters protai? Kodėl moterų protas daug komplikuotesnis už vyrų?
8. Kai medituoji, į ką geriausia koncentruoti dėmesį, norint pasiekti aukščiausius suvokimus ir būsenas?
9. Kada įvyksta didžiausia gyvenimo katastrofa? (nepaisant visų žemiškų turtų, ir blizgučių…)
10. Apie TIKĖJIMĄ. Kodėl savęs iki galo NIEKADA nepavyks apgauti… ir jei „prisisvaigsi“ melu, neišvengiamai būsi pabudintas (kartais net ir labai skaudžiais metodais…)
11. Apie MALDĄ. Kaip ir KAM melstis?
12. Kodėl moteris turi būti NUOLANKI? (bet ne auka…)
13. Kaip gimsta maniakai ir serijiniai žudikai… ?
14. Ką rodo, jei kas nors tave gyvenime piktina?
15. Jei žmogų kas nors nužudė, ar tikrai jis pats dėl to kaltas…?
16. Koks turi būti požiūris į tuos, kurie suklydo ir padarė nusikaltimą (net ir patį baisiausią)?
17. Iš kur pas žmones kyla nors žudyti ir viską aplink naikinti…?
18. Iš kur kyla nenoras ir net baimė prieštarauti autoritetui? To pasekoje mes „suvalgome“ labai daug nesąmonių ir patys save suklaidiname. Klaida pažinime = klaidos gyvenime…
19. Kur veda pagrindinių žodžių reikšmių nežinojimas?
20. Kas yra MATERIJA ir kam ji sukurta?
21. Kodėl fanatikai (ne tik dvasiniai) būna labai agresyvūs?
22. Apie „knygžnikų“ kontingentą, nesugebantį paremti teiginių be knygų… Kaip tokiais netapti?
23. Kodėl žmonės taip bijo pasakyti sau TIESĄ ir nuo jos bėga?
24. Kodėl būtina išsitapatinti iš asmenybės? Kaip tai padaryti? (praktiniai veiksmai, kad atsitapatinti nuo kūno!). Tik tada tau bus visiškai nesvarbu ką kas apie tave galvoja ir sako! Po to gyvenimas tampa tikru cirku!
25. Kada pats Gintaras pradėjo atsitapatinti nuo asmenybės?
26. Kokie du dalykai reikalingi, norint tapt BUDA!
27. Koks yra VIENINTELIS instrumentas, leidžiantis mums ką nors pažinti? (ne, ne protas)
28. Ką daryti, kad valdyti bet ką?
29. JAUNIEMS: ar tau tikrai reikia ir ar tikrai nori to aukštojo dvasingumo??
30. Kodėl Dzen Budizmo teiginys „nieko nėra“ yra visiškai nevertas dėmesio…?
31. Apie Jahovistų, Scientologijos sektas. Kaip valdomas žmonių protas?
32. Ar ilgai savižudžiai būna pragaruose?

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

"PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai"

"PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai"

PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai, kurie padeda matyti TIESĄ ir išmoko pačiam atskirti TIKRUS dvasinius mokytojus nuo šarlatanų!
Pamokos, skirtos išmokti mąstyti taip, kaip mąsto Gintaras!

Parašyti savo atsiliepimą