"Nušvitimo Instrukcija. Tavo Gyvenimo – Būties Prasmė..." View full size
"Nušvitimo Instrukcija. Tavo Gyvenimo – Būties Prasmė..."

Norėdami įsigyti prekę, turite užsiregistruoti (arba prisijungti) ir paspausti "Pirkti dabar" mygtuką

29,00€

Nušvitimo Instrukcija.

Pasaulėžiūros Transformacija. 

Tavo Gyvenimo – Būties Prasmė...

Kaip kiekvienas savo galvoje turi nusipiešęs dievo paveikslą, lygiai taip pat ir su nušvitimu! Ko aš siekiu – tai visas „dvasingumo“ temas maksimaliai privesti prie SVEIKO PROTO. Dabar labai populiaru kovoti su protu. Girdžiu sakant, kad protas visus klaidina, prikuria iliuzijų… Bet aš sakau, kad neturiu kitos priemonės… neturiu kito įrankio! Be proto aš visiškas beprotis. Tai mūsų vienintelis įrankis, kuriuo mes galim tirti, pažinti ir vadovautis šiame gyvenime. Ir kai tie bepročiai rėkia, kad reikia kovoti su protu – tai būna tokia jų proto išvada. Argi ne juokingai tai atrodo? Tokia pasaulėžiūra automatiškai skatina neteisingą mąstymą ir elgesį, kas ir kuria, vadinamąją, blogą karmą, keliančią įvairiausias gyvenimo tragedijas!

O nuo ko pradėti visą pasaulėžiūros keitimą? Gal nuo pradžios? O kur begalybėje rasti pradžią…? Kartą pradėjau nuo ten, kur dūriau pirštu. Kur dursi pirštu – rasi ką? –Tikriausiai pasakysi, kad vadinamąją materiją. O kas yra materija? Valkiotas, nuvalkiotas terminas… Jei iki galo išardysime materiją – ką rasime? Jei bent šiek tiek domiesi fizika, pasakysi, kad vibracijas? O kas yra vibracijos? Seminare esantys žmonės dažniausiai sako – judėjimas. Gerai, tada ar gali paaiškinti kas yra judėjimas apskritai…?

Kai aš sakau, kad mes turim vieną įrankį – protą.  Tai kad jis būtų pažinus, jis turi, kaip minimum, nenusišnekėti ir SUPRASTI, bei SUVOKTI savo vartojamų žodžių ir sąvokų prasmę!

Atsakysiu kodėl…! Nes kas yra mąstymas? Mąstymas tai yra matematika. Mums reikia tiksliai žinoti kokį įdėti skaičių, kad gautume teisingą rezultatą. Todėl jei pasakysi, ai, maždaug… 15 ar 10… koks čia skirtumas… tada tavo išmąstymo rezultatas irgi bus tik „MAŽDAUG“. O prie ko tai veda? Prie gyvenimo kritimų, problemų ir avarijų! Todėl ir turi būti tikslus išmąstymas…99% iš milijono žmonių, nežino 99% vartojamų žodžių prasmės, tai ar dar kyla klausimas, kodėl dauguma gyvena taip kaip gyvena…?

O pats svarbiausias ir įdomiausia Žmogaus gyvenimo paradoksas – jis nežino KAS PATS ESTI! O jei nežino kas yra Žmogus,  jei nežino kas jis yra, ar tada gali savimi racionaliai naudotis ir protingai elgtis? Taip, kažkiek… taip ir gyvena… iki kol jį tai tenkina. Bet ar ilgam!? Jei jau domiesi tokiomis temomis, ar ilgai išstovėsi ant kojų nežinant kas esi iš tikrųjų!??

Todėl aš ir pradedu nuo PRADŽIOS – nuo savo matymo apie ŽMOGAUS atsiradimą!

Ir tai ne šiaip kažkoks mano regėjimas… tai yra mentalinis matymas – per SUVOKIMUS. Noriu, kad ir tave pasiektų žinojimas, visiškai transformuojantis pasaulėžiūrą ir atsakantis į visus klausimus. Ir tai puikiai sudera su mokslu, bei visom kitom mistikom.

Mokslininkai, o ypač astrofizikai, vis bando knistis iki pradžios. Visi nori pažiūrėti nuo ko viskas prasidėjo. Kodėl? –nes jų manymu, ten slypi visi atsakymai apie visą visatą! Kokias priemones turi mokslininkai tam sužinoti?? Sakysi teleskopą, mikroskopą… ir taip, MATEMATIKĄ! Ten, kur mokslininkai lenda – aparatai bejėgiai… prieina tik matematika. Niekas negali pamatyti kaip atrodo subatominės dalelės. Pažiūri tik matematika.

Kartą žiūrėjau mokslinę laidą per televiziją, kai kalbėjo vienas garsiausių Amerikos astrofizikų. Ir štai kaip viskas ten vyko: jis turi pasipaišęs savo grafikus ir rodo… čia toks periodas, čia anoks… pirma stadija po pirmojo sprogimo, kada ten viskas skaičiuojama milijardinėmis sekundės dalimis… o paskui, sako… matematika tampa bejėgė… mes atsimušam į sieną!

Viskas… atrodo Žmogus nebeturi instrumentų… o kodėl? Nes skaičiuoti mes galim viską, kas NE VIENAS! O kai atsimušam į vieną – matematika nebebadeda.

Matematika pasidaro bejėgė ten, kur nebėra dviejų… ten kur nebėra atskirumo!

Bet kai kalba astrofizikai – tai jų kalboje niekada nėra Žmogaus. NĖRA! Atrodo, kad Žmogus atsirado tik paskui. Gautųsi lyg Žmogus iš materijos… O iš tikrųjų, nuo senų laikų, visi mistikai ir išminčiai žinojo, kad materija iš Žmogaus, o ne Žmogus iš materijos. Čia tas pats kaip kūnas sielai, o ne siela kūnui. Lygiai taip kaip automobilis Žmogui, o ne Žmogus automobiliui. Taip kaip paltas Jonui, o ne Jonas paltui!

Jie visada žinojo, kad viskas IŠ ŽMOGAUS ir DĖL ŽMOGAUS!

Ir visa ką aš kalbu – tai kalbu apie TAVE. Apie “AŠ”!.Niekada nejausk Visatai svetimumo! Mums tai sunku suvokti tik dėl to, kad „AŠ“, yra begalinė abstrakcija, todėl daugumai tai yra visiškai nepažinu ir sunkiai suvokiama. Ir tik išlavėję protai darosi vis labiau abstrahuojantys ir pažinūs. Žinoma, ne taip lengva pažinti Save. Aš siekiu, kad viskas būtų pateikta be kliedesių ir sviestuotų, seilėtų mistifikacijų. Kad ir kaip viskas abstraktu ir nepaprasta, bet vis tik RACIONALU!

Nuo to ir reikia pradėti visas kalbas – racionaliai paaiškinant, kaip viskas prasidėjo! Visi mistikai nuo seno žinojo, kad to, ką aš kalbu, negalima girdėti paprastiems žmonėms…. bet yra kitas dalykas… dabar, kai atsirado internetas, informacija sprogo ir suintensyvėjo – nieko nebepaslėpsi! Šios žinios buvo slėptos, paslėptos, ir kaip pasakyta biblijoje: „Ir šitie dalykai skirti kalbėti tik tarp išmintingų“. Arba: „Niekas negali ateiti pas Tėvą, jeigu jo nepakvietė“. Kitaip sakant, paprastas Žmogus negali eiti pas Dievą, nes jei Jį pamatys – pražus. Šios žinios yra žiauriai ir beprotiškai galingos, nes jos iš esmės ir fataliai restruktūrizuos ir perkeis tavo gyvenimą. Ir be to, į visą dvasingumo sritį dabar privaryta tiek kliedesių! Aš jau minėjau ko siekiu – tai į visą šitą kliedesių okeaną įnešti sveiką protą. Kiek man tai pavyksta, spręsi tu.

Todėl ir kalbu tiems žmonėms, kam tai tikrai įdomu ir atrodo reikalinga. Per vykusius susitikimus, daugelį dalykų aš pasakau pirmą kartą net pačiam sau! Visas šnekėjimas man yra Gyvas procesas – Gyvas dialogas su Visata. Kalbu apie Tą Patį (nes Kito nėra), bet niekada to paties!  Niekada nesistengiu atsiminti ką prikalbėjau. Kai tu mokaisi, niekada nesistenk įsiminti, iškalti. Stenkis SUPRASTI, SUPRASTI, SUPRASTI! Temos, kuriomis kalbėjau šį kartą:

 • Apie pirmąją vibraciją, prie kurios astrofizika vis dar negali prisikasti, nes ten visi jų įrankiai (net ir matematika) pasidaro bejėgiai. Ir čia prasideda pagrindinis visos materijos principas.
 • Kas yra Žmogus? Kaip atsiranda Žmogus? Mano matymas apie Žmogus atsiradimą. Kaip susitvėrė toks Žmogus, kokį matome šiandien (galūnes, organai, receptoriai, akys…)? Kodėl kūno forma yra tokia kokia yra? Pradėsi matyti kaip buvo formuojami „kūnai“, ir kodėl jų yra būtent septyni, pradedant siela ir baigiant šiuo fiziniu.
 • Kokia yra vienintelė būtinoji TAVO būties sąlyga? Tik tada aš žinau, kad esu. Kitu atveju dingsta visi atskaitos taškai ir aš nebeapčiuopiu savęs – miršta „AŠ ESU“!
 • Ar žmonės tiek skirtingi, kad turėtų skirtingas būties prasmes? Jei visi nori būti kuo laimingesni, ar Žmogus gali būti laimingas būdamas nesąmoningas? Kokia tos laimės vertė? Kai visas kalbas perkalbėsim ir tu jas suvoksi – pas tave bus visiškai kita gyvenimo prasmė.
 • Žemiškajame pasaulyje, kaip sužinoti savo misiją, savo vietą? Kodėl, šiais laikais, tai yra toks komplikuota dalykas? Kodėl Žmogus toks paklydęs? Kad tai sužinoti, reikia paprasto dalyko.
 • Pasaulietiški tikslai ir jų siekimas. Verta prisiminti senojo testamento Ekleziasto knygą: viskas banalybių banalybė… ir patarsiu aš jums, sako senatvėje, išbandytas ir turtų ir valdžios ir moterų iš šlovės… patarsiu sako jums viena – darykit ką norit, linksminkitės, bet niekada nepamirškit, kad reikės grįžti.
 • Apie karmą. Kaip visa tai veikia ir kada tai atsiranda? Karminė veikimo mechanika. Per kelias minutes nustatysi kokia tavo karma – gera ar bloga ir iš kur, apskritai, gauti gerą karmą? „Nusišypsok pasauliui ir pasaulis nusišypsos tau“ – be jokių seilėtų kliedesių, ką tai reiškia?
 • Buvo užduoti klausimai apie mirtį ir gimimą. Kas vyksta tuo momentu? Kodėl kai kurie net nesupranta, kad numirė? Taip pat apie vadinamuosius vaiduoklius. Kodėl tai įmanoma ir kieti jogai tai gali padaryti? Kur nueina alkoholikų sielos ir kam reikalinga atgaila prieš mirtį, bei mišios po to? Besiblaškančios sielos ir kaip to išvengti? Bendroji mirties ir gimimo tvarka. Kai kurios sielos pačios renkasi kur gimti. Kaip ir kodėl?
 • Kas yra meditacija? Ką turi padaryti pirmiausia? Pagrindinė meditacijos užduotis ir vienintelis tikslas. Kokia meditacija, man asmeniškai yra pati geriausia? Kuo gali būti matuojama meditacijos sėkmė, kaip tai pajunti?
 • Astrofizikai pradėjo žvelgti ir į kitą pusę – kuo viskas turi pasibaigti. Jie išskaičiavo, kad visa materija turės užgesti. Ir tai natūralu! Viskas racionaliai paaiškinama.
 • Kas yra materija ir daiktai? Išminčiai tai žino! Jie netiki pavadinimais, jie juos priima, vadina, bet jais netiki… Štai koks turi būti sveikas požiūris į tai!
 • Bramos Naktis. Čia ateina ta riba, kai įjungiu didįjį sprogimą, „Susipurtau“, lyg užsukęs žadintuvą, kad nepramiegočiau Savo Mirties!
 • Kaip ir kada išreiškei valią BŪTI? Kada sau pasakei, kad nori BŪTI? Vadinamoji Bramos Diena, kai gimsta Šventoji Trejybė, Vyriškasis ir Moteriškasis pradas. Iš kur jis atsiranda, tas troškimas Būti? Ir kokia viso to esmė?
 • Didžiausia absoliuto tragedija. Pagrindinis mano, tavo ir visų kitų žmonių tikslas – žinoti vieną vienintelį dalyką. Be to viskas praranda prasmę.
 • Iš kur atsiranda matematika, iš kur atsirado skaičius?  Norint kažką pažinti – turime tai išardyti, kad pažiūrėti iš ko jis padaryti. Iš ko padarytas dvejetas, trejetas…?
 • Apie poltergeistą – savaime judantys daiktai ir kitos mistikos.. Tai daro ne mirę, bet gyvi žmonės. Ir dažniausiai moterys. Papasakosiu kaip visa tai veikia.
 • Ryšio atnaujinimas su aukščiausiuoju. Kaip ir kada siela pradeda jausti energijos stygių ir imasi atitinkamų priemonių, kad susivoktum ir susitvarkytum?
 • Kodėl visiškai puolęs, degradavęs išgama yra potencialiausias šventasis? –todėl rusų išminčiai sako: niekada nekeikite nusidėjėlių… Verta prisiminti istoriją iš senojo testamento, kaip Jobas sėdėjo ant šiukšlyno visiškai nieko  neturėdamas, išskyrus vieną resursą, kuris jį absoliučiai regeneravo ir sugrąžino viską, ką turėjo! Taip pat ir iš kito galo – kodėl nė vienas šventasis nėra apdraustas nuo degradacijos?
 • Pasaulyje nėra nieko nereikalingoPasaulyje nėra Blogio. Taip, sakysi, o kaip karai, marai, badas…? Atsakysiu, kas, apskritai, Žmogui yra blogis ir ką reiškia  Jėzaus pasakymas: „Kas tavo akyse didis blogis, galbūt mano Tėvo akyse didis gėris“, kuris paaiškina visus tuos „blogus“ dalykus. Išimsim iš tavo suvokimo šią satanistinę sąvoką. Viskas kas vyksta – vyksta pagal Dievišką Tvarką.
 • Jei kažkam siunti neigiamą sukinį (prakeikei, susipykai, iškeikei ir pasiuntei trim žodžiais…) prasideda energetinė kova, kuri nuolat ieško kaip tave nukauti (per ligas, problemas, avarijas, palikuonis…). Kaip ir kodėl ši karminė sistema veikia?
 • Žmogus gali nesąmoningai įsijungti savęs susinaikinimo programą!Pavyzdžiui, vaikas, atėjęs iš aukšto dvasingumo harmoningų lygmenų ir matantis besipykstančius tėvus, gali įjungti susinaikinimo programą, kuri persekios jį visą gyvenimą!  Kaip ta programa veikia ir gali įtakoti didžiausias ligas ir kitas problemas?
 • Kodėl pijokai tampa pijokais ir apie kitas priklausomybes, bei prisirišimus. Iš kur atsiranda priklausomybės ir narkomanijos apskritai?
 • Apie paleistuvystę. Kodėl moterims paleistuvystė 3 kartus pražūtingesnė nei vyrui? BE CENZŪROS. Ir kodėl anksčiau taip griežtai žiūrėdavo iš kokios giminės ateina jaunasis ar jaunoji?
 • Ko Jėzus bėgo į dykumą 40 parų? Ir ką daro budistai sėdėdami po medžiu ir medituodami?
 • Apie laiką. Žinom, net ir Einšteinas iš savo lygčių išmetė laiką. Laikas mums nereikalingas. Laikrodis rodo kaip rodyklė pasisuka, bet ne valandas.  Kodėl laikas iš esmės yra nereikalingas ir tik proto išmislas? Suprasi, kad laikas tikrai neegzistuoja. Visa dabartis ir ateitis yra DABAR. BE CENZŪROS!
 • Kaip ir kokiu tikslu gimsta pasąmonė?
 • Kas skiria tave nuo manęs? Arba tave nuo kompiuterio, kuriame visa tai skaitai? Kaip visa tai vadina indusai? MAJA. Mus skiria iliuzija!! Ta iliuzija mes tikim ar ne? Išminčiai tiki netikėdami. Suderina. Mes žinom, kad tai iliuzija, bet priimam žaidimo taisykles!
 • Kaip galima nuskaityti ateitį? Tik primenu – pažiūrėjus kas įvyks – tu jau automatiškai ir neišvengiamai tai pakeiti.
 • Kaip formuojasi visatos lygmenys? Ir šitie principai yra VISUR. Visa visata padaryta iš principų.
 • Apie troškimą patirti ir ką ta patirtis duoda? Taip pat apie kančią – vieną iš stipriausių patirčių. Kodėl mistikai taip šlovina kančią? Koks viso to tikslas? Būtent tam ir reikalingos visos tavo reinkarnacijos!
 • Aš buvau pasiekęs momentinį nušvitimą. Ką tai reiškia? Mano nušvitimo patirtis. Tau aiškiai matysis kas yra nušvitimas ir kada jis įvyksta.  Noriu, kad būtų racionalu, be jokių paistalų. BE CENZŪROS!
 • Apie mantras. Kaip jos padeda medituoti, jei jų nesupranti? Mantros – tai durų skambutis. Turi atsargiai žiūrėti kam skambini!
 • Apie dėmesio valdymą meditacijos metu. Trumpa instrukcija kaip prieiti tą momentą, kai smegenys miega, o tu nemiegi. Ir tada jau gali sąmoningai eiti į sapną.
 • Maisto vartojimas ir energija. Koks turi būti požiūris į maistą? Ką valgyti, kad būtum sveikas(-a)? Kodėl jogas taip prižiūri savo kūną?
 • Apie telepatiją. Ką tai reiškia ir kaip tai įmanoma? Kiekvienas iš mūsų yra potencialus telepatas, bet reikia lavinti atitinkamus įgūdžius. Stiprūs jogai tai daro lavina nepriklausomai nuo telepatijos rezultato.
 • Apie agregorus. Ar įmanoma nepriklausyti jokiam agregorui? Kaip jie formuojasi? Ir kodėl visi agregorai yra linkę parazituoti?
 • Kodėl puikybė yra didžiulis pavojus. Iš kur ji atsiranda ir kokių pasekmių gali sukelti?
 • Apie grupines meditacijas. Kas efektyviau – meditacija vienumoje, ar būryje žmonių?
 • Jei nuėjai pas būrėją ir ji prikalbėjo visokių nesąmonių, kaip neutralizuoti ir išjungti tai, ką ji pribūrė?
 • Apie „Edemo Sodus“. Dauguma juose gyvena iki šiol! Kas tai yra, kodėl ir kaip?
 • Kodėl bažnyčios ir sektos liepia nesivadovauti protu ir tiesiog tikėti…?Tikriausiai atpažinsi: „juk va, parašyta… va šventa knyga… negalvok! Viskas parašyta!“
 • Apie ateities įvykius ir vizijas. Kas turi nutikti 2014 ir ką dėl to siūlau daryti.
 • Apie tavo norus, troškimus, bei jų inspekciją.
 • Visos mano kalbos 2iem sakiniais. Tai, ką Jėzus pasakė tik vienam iš savo mokinių. Tai, kas užkoduota visoje evangelijoje. Ir tai, tikriausiai, jau girdėjai, bet po visų kalbų tai įgauna visai kitą skambesį. Tai tampa nenuginčijama tiesa!

 

Tai video įrašų iš paskutinių seminarų Kaune ir Vilniuje, temos.

Vilniuje seminaras truko 4val. ir 11 min, o Kaune – 4val. ir 48 min.

Abiejų dienų video kaina – tik 90Lt

 

Visada sakiau – jei kas nors nepatiko, parašyk ir grąžinsiu visus sumokėtus pinigus. Tik iš kart perspėju, kad čia būsenų nebus. Čia duodamos žinios, kurių tikslas –transformuoti tavo pasaulėžiūrą! Būsenų medžiotojams čia nelabai yra ką veikti…

Peržiūrėjus įrašus, ar sudalyvavus seminare, gali galvoti kad negirdi visko, kas yra sakoma, bet tavo pasąmonė viską girdi ir viskas krenta kaip grūdai, kurie anksčiau ar vėliau duos savo vaisius…

Ką čia darau, tai keičiu pasaulėžiūrą. Pasaulėžiūra motyvuoja elgesį, o elgesys tai ir yra karma. Ir pradedi taip nebesielgti. Tik žinoma, veikia ir inertinės programos. Primenu, kad geriausia apsauga nuo visko – tai nekonfliktinis mąstymas. Tada ir nereikės su niekuo kariauti!

Tai ką aš kalbu, kaip sakiau, tai yra žiaurus dinamitas. Prieš 50 metų dar būtų net negalima to kalbėti. O dabar, galbūt net būtina, nes kaip minėjau, tiek pripilta tam pačiam internete šitom temom… tiek statinių su nuodais primaišyta… kad reikia parodyt kaip yra iš tikrųjų ir duoti instrukcijas kaip atpažinti visas šitas nesąmones. O pažinimas vienas – nesupranti, netikėk! Nesupranti – NETIKĖK! Tikėjimu negali vadovautis. Vienintelis dalykas, kurio tau nereikia sverti, apie kurį nereikia galvoti ir kuriam nereikia tikėjimo – tai kad tu ESI. Faktas. Kad ir kas su tavimi įvyks – vis tiek ESI. Ir peržiūrėjus visus įrašus bus paaiškinimas kaip ir kodėl Tu EsiViska kita – tai iliuzijų spektras. Tikėjimu negalima vadovautis. Sakyk jei nesuprantu – netikiu.

Kodėl sakau, kad parodysiu kaip yra iš tikrųjų?

Pasiimk mano hipotezes ir pabandyk jas paneigti ar padaryti įtikinamesnėmis! Tai mano pasaulėžiūra, ją pateikiu ir parodau. Jos neperšu ir neliepiu, kaip fanatikai, tikėti ja. Ji turi būti įtikinama savo racionalumu ir patikrinamumu. O jos patikrinamumas yra kame ir koks? Matai, hipotezė yra ta, kuri paaiškina viską. Mano hipotezės kol kas, paaiškiną viską! Ji paaiškina viso pasaulio įvykius. Paaiškina ir pačią materiją. Net ir patys Demiurgai paklūsta ir veikia tik per šituos principus. Ir šitie principai paaiškina viską. Kodėl juos rodau ir jais vadovaujuosi? Nes kur žiūriu… į bet kokį visatos reiškinį – atomą, molekulę… iš kart tikrinu ir koreliuoju. Jei tik kur nors išlindo prieštaravimas… tai gal visa sistema bloga? Žiūri ir ją tobulini. Štai kokia ji yra – praėjusi būtent šią kritinę prizmę. Todėl ir sakau… gal pats kur nors nusišneku. Esu pasirengęs visas savo teorijas išmesti į šiukšlių dėžę, tik tu man parodyk geresnę!

 

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

"Nušvitimo Instrukcija. Tavo Gyvenimo – Būties Prasmė..."

"Nušvitimo Instrukcija. Tavo Gyvenimo – Būties Prasmė..."

NUŠVITIMO INSTRUKCIJA. Pasaulėžiūros Transformacija. Tavo Gyvenimo – Būties Prasmė? 

Parašyti savo atsiliepimą